معرفی افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک

نسخه SaaS

به جرأت شاید بتوان نسخه SaaS افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک را موتور محرک راه اندازی استارت آپ هایی حتی به وسعت ایران دانست.

این افزونه فوق حرفه ای ، اکنون با کم ترین هزینه و به صورت مادام العمر در خدمت شماست تا بتوانید کسب و کار خود را رونق بخشید و سیستم اعطای نمایندگی رزرو و نوبت دهی بر پایه وردپرس را در کمتر از 10 دقیقه راه اندازی کنید.

دارای تقویم شمسی

نسخه SaaS افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک ، اکنون با تقویم کاملا شمسی در اختیار شماست تا بتوانید به صورت فوق حرفه ای سیستم اعطای نمایندگی رزرو را بر بستر وردپرس برای خود راه اندازی کنید.

امکان تعریف بی نهایت نماینده

نسخه SaaS افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک ، این امکان را به شما می دهد تا در راستای توسعه کسب و کار خود ، امکان جذب بینهایت نماینده را داشته باشید.

در این نسخه از بوکنتیک می توانید برای هر یک از نمایندگان خود ، سطوح دسترسی متفاوتی ایجاد کنید و قابلیت های متعدد بوکنتیک که به صورت اددان در اختیار شما قرار گرفته است را برای نمایندگان خود فعال و یا غیرفعال کنید.

امکان تعریف بی نهایت پلن

در نسخه SaaS افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک ، این امکان را دارید تا بتوانید انواع مختلفی از پلن ها را تعریف کرده و برای هر کدام ، مجوزها و محدودیت هایی را اعمال کنید.

سایر قابلیت های افزونه Booknetic SaaS

امکان ارسال اعلانات پیامکی

به راحتی می توانید اعلانات شرطی پیامکی خود را برای نمایندگان خود ارسال کنید.

امکان ارسال اعلانات ایمیلی

مبالغی که نمایندگان شما در ازای پلن های شما پرداخت می کنند را به راحتی مدیریت کنید.

امکان مدیریت آسان پرداخت ها

به کمک این افزونه می توانید مبالغی که نمایندگان شما در ازای پلن های شما پرداخت می کنند را به راحتی مدیریت کنید.

قابلیت ایجاد صفحات اختصاصی

امکان ساخت صفحه ثبت نام اختصاصی

در نسخه SaaS افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک ، به راحتی می توانید با قرار دادن شورتکد [booknetic-saas-signup] در برگه ای از سایت خود ، امکان ثبت نام نمایندگان خود را فراهم آورید.

امکان ساخت صفحه ورود اختصاصی

در نسخه SaaS همچنین قادر خواهید بود تا با قرار دادن شورتکد [booknetic-saas-signin] در برگه ای از سایت خود ، امکان ورود نمایندگان به پنل خود را فراهم آورید.

امکان ساخت صفحه فراموشی رمز عبور

گاهی ممکن است نمایندگان شما رمز عبور ورود به پنل خود را فراموش کرده باشند. در این صورت به راحتی می توانید با قرار دادن شورتکد [booknetic-saas-forgot-password] در برگه ای از سایت خود ، امکان بازیابی رمز عبور را در اختیار نمایندگان خود قرار دهید.